Laur Internetue-jakość 2022

przyznawany jest najlepszym, najczęściej wybieranym i najbardziej zaufanym markom obecnym w polskim internecie

Jak to działa?

Nagroda "Laur Internetu | e-jakość" jest potwierdzeniem zarówno jakości oferowanego produktu, usługi lub marki, jak i przede wszystkim uznania wśród milionów polskich internautów. To wartość nie do przecenienia!
Celem jest wyłanianie i nagradzanie tych najlepszych, aby z jednej strony ułatwić konsumentom podjęcie wyboru, a z drugiej – wspierać laureatów godłem będącym skutecznym narzędziem marketingowej promocji i czytelnym znakiem najwyższej jakości.
Program "Laur Internetu" objęty jest patronatemKatedry Zarządzania Marketingowego i TurystykiUniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Dowiedz się więcej
Metodologia przyznawania tytułu bazuje na naszym własnym, autorskim researchu. Powstała w oparciu o specjalistyczne analizy rynku, w szczególności polskich zasobów internetowych. Nasz Dział Badań i Analiz weryfikuje globalne trendy produktowe z całego świata, porównując je z aktywnością marek w Polsce.
Sprawdza skuteczność podjętych działań, szczególnie pod kątem tego, jak bardzo obecność w mediach przełożyła się na popularność wśród internautów. Dokonuje analizy konwersji w oparciu o ogólnopolskie trendy w internecie. Selekcjonuje i pozwala wybrać najbardziej rozpoznawalne, najlepsze jakościowo, najczęściej wybierane przez internautów produkty i usługi.
Posługiwanie się logotypem zdobytego wyróżnienia przynosi wiele korzyści:• wyróżnia na tle konkurencji;• potwierdza najwyższą jakość produktów i usług;• pomaga w skutecznym brandingu marki;• wspiera promocję konkretnych produktów;• ułatwia konsumentom decyzje zakupowe.
W dobie niezliczonej ilości ofert i produktów, silnej konkurencji na rynku oraz wielości przekazów, konsumenci otrzymują każdego dnia dziesiątki informacji, których wiarygodności nie są w stanie zweryfikować. Godło "Laur Internetu | e-jakość" to czytelny znak, że produktom bądź usługom danej marki zaufali Polacy i że warto je kupić.
Zdobycie tytułu
jest nie tylko wartością w komunikacji zewnętrznej, ale także cennym wyróżnieniem dla działów marketingu i sprzedaży. Pokazuje, że przyjęto słuszne, skuteczne sposoby na wzmacnianie obecności na rynku.

Zgłoś Twoją firmę do nagrody!

Wypełnij formularz