Wierzymy, że promocja to nie tylko klasyczna reklama oddziałująca na odbiorcę grą obrazu i dźwięku. To również nie tylko kampania billboardowa czy internetowa. Wszystkie te działania powinny być wzmacniane poprzez regularną obecność w prasie, która umożliwi dotarcie do najbardziej decyzyjnych menedżerów, a zarazem ogromnej liczby polskich konsumentów. Efekt to potężne uderzenie medialne, dzięki któremu można umiejętnie pokierować opinią społeczną o firmie, produkcie, usłudze, marce. Dziś, w czasach intensywnej konkurencji w każdej branży, taka opinia jest bezcenna – warto zatem o nią walczyć.

Nasz zespół redakcyjny tworzą sprawdzeni redaktorzy i dziennikarze z dużym doświadczeniem w tworzeniu oraz redagowaniu merytorycznych tekstów wizerunkowych. W ciągu ostatnich lat to oni znacznie wpłynęli na budowanie wizerunku wśród wielu podmiotów, które potrzebowały wsparcia medialnego.

Nasze doświadczenie w branży trwa już 17-ty rok. Nasza misja to tworzenie wizerunku w najbardziej liczących się, cenionych, cytowanych i opiniotwórczych tytułach ogólnopolskich.

W ciągu 10-letniej historii funkcjonowania naszej redakcji z naszych usług skorzystało blisko 1000 klientów. Co istotne - z bardzo szerokiego zakresu. Figurują wśród nich zarówno największe działające w Polsce spółki, wielkie instytucje państwowe i administracyjne, jak i firmy duże, średnie, małe oraz mikroprzedsiębiorstwa, które często wykonują świetną robotę, lecz albo są niedoceniane, albo po prostu mało znane. Na nasze łamy zapraszamy każdego, kto ceni sobie rozwój swojego PR-u.

Dowiedz się o nas więcej!

Odwiedź stronę www.monitorrynkowy.pl

W prezentacjach stawiamy na klasykę, stonowaną elegancję i merytoryczną jakość opisywanych treści. Specjalizujemy się w wywiadach, reportażach, opisach, a także formach łączonych. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla firm, które cenią sobie kształtowanie odpowiedniego wizerunku medialnego w oczach zarówno całego liczącego się w Polsce biznesu, jak i pojedynczych docelowych konsumentów.

Na łamach ogólnopolskich tytułów prezentujemy siłę polskich innowacji, sukcesy firm w biznesie, szeroko pojętą jakość, skuteczność w pozyskiwaniu funduszy unijnych i ich przełożeniu na wartości dodane, ważne aktualności, przykłady wyjątkowych mariaży tradycji i nowoczesności, skuteczność zarządzania i wiele innych atutów. Dla osób zarządzających organizacjami jest oczywiste, że wszystkie te treści koniecznie należy podkreślać, aby dobudowywać sobie pozycję na rynku oraz dbać o dobry, mądry wizerunek w najlepszej polskiej prasie pisany językiem jak najwyższej korzyści. Doskonale o tym wiemy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców.
Ważne: pomagamy firmom również radzić sobie z niekorzystnym PR-em, a także wplatać w artykuły sprawy, które Państwu mogą doskwierać. Partnerstwo ze znanymi, najbardziej opiniotwórczymi i prestiżowymi tytułami to znakomite narzędzie do budowy i utrwalania własnego brandu. Publikacje w naszych nośnikach możemy zrealizować zarówno w postaci jednorazowego artykułu/reklamy, jak i poprzez rozbudowaną, rozłożoną w czasie kampanię medialną.

Dowiedz się o nas więcej!

Odwiedź stronę www.monitorrynkowy.pl