Jesteśmy zespołem redakcyjnym stworzonym ze sprawdzonych redaktorów i dziennikarzy z dużym, nieraz kilkunastolenim doświadczeniem w redagowaniu merytorycznych tekstów wizerunkowych. W ciągu ostatnich lat to oni znacznie wpłynęli na budowanie PR-u wśród wielu podmiotów, które potrzebowały wsparcia medialnego. Widać nas głównie w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej i Pulsie Biznesu oraz powiązanych z nimi portalach: rp.pl, pb.pl, bankier.pl, infor.pl, gazetaprawna.pl, forsal.pl, monitorrynkowy.pl i innych.

Nasza misja to: tworzyć wizerunek w najbardziej liczących się, cenionych, cytowanych i opiniotwórczych tytułach ogólnopolskich.

Wierzymy, że promocja to nie tylko klasyczna reklama oddziałująca na odbiorcę grą obrazu i dźwięku. To również nie tylko kampania billboardowa czy internetowa. Wszystkie te działania powinny być wzmacniane poprzez regularną obecność w najbardziej opiniotwórczych tytułach prasowych, zarówno w wersji papierowej, jak i online. Umożliwia to dotarcie do najbardziej decyzyjnych menedżerów, a zarazem ogromnej liczby polskich konsumentów.

Efektem staje się potężne uderzenie medialne, dzięki któremu można umiejętnie pokierować opinią społeczną o firmie, produkcie, usłudze, marce. Dziś, w czasach intensywnej konkurencji w każdej branży, taka opinia jest bezcenna – warto zatem o nią walczyć.

W ciągu 10-letniej historii z naszych usług wielokrotnie skorzystało blisko 1000 klientów. Co istotne – z bardzo szerokiego zakresu, zarówno pod względem rozmiaru, jak i branż. Figurują wśród nich największe działające w Polsce spółki, wielkie instytucje państwowe i administracyjne, a przede wszystkim firmy – duże, średnie, małe. Nierzadko goszczą u nas mikroprzedsiębiorstwa, które wykonują świetną robotę, lecz albo są niedoceniane, albo po prostu mało znane. Na nasze łamy zapraszamy każdego, kto ceni sobie rozwój własnego PR-u.

W publikacjach stawiamy na elegancki przekaz i merytoryczną jakość treści. Specjalizujemy się w wywiadach, reportażach, opisach, a także formach łączonych. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla firm, które cenią sobie kształtowanie odpowiedniego wizerunku medialnego w oczach zarówno całego liczącego się w Polsce biznesu, jak i pojedynczych docelowych konsumentów.

Prezentujemy siłę polskich innowacji, sukcesy firm w biznesie, skuteczność w pozyskiwaniu funduszy unijnych i ich przełożeniu na wartości dodane, ważne aktualności, przykłady wyjątkowych mariaży tradycji i nowoczesności, skuteczność zarządzania i wiele innych atutów. Dla osób zarządzających organizacjami jest oczywiste, że wszystkie te treści koniecznie należy podkreślać, aby wzmacniać swoją pozycję na rynku oraz dbać o dobry, mądry wizerunek w najlepszej polskiej prasie, pisany językiem jak najwyższej korzyści. Doskonale o tym wiemy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców.
Ważne: pomagamy firmom również radzić sobie z niekorzystnym PR-em, a także wplatać w artykuły sprawy, które mogą Państwu doskwierać. Partnerstwo z nami to znakomite narzędzie do budowy i utrwalania własnego brandu. Publikacje w naszych nośnikach możemy zrealizować zarówno w postaci jednorazowego artykułu/reklamy, jak i poprzez rozbudowaną, rozłożoną w czasie kampanię medialną.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić: